Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamační systém - v čem naprogramovat

Přemýšlím jestli by nešel udělat nějaký reklamační systém + případně příjem oprav nejlépe skoro zadarmo. Zatím se všechno hází na papír...Nemuselo by to být nějak extra složité stačil by seznam zákazníků s kontaktama, možnost přiřazovat k zákazníkovi nějakou událost(reklamaci) pak tam dopisovat různý poznámky a aby to bylo schopné vytisknout několik různých tiskových sestav z těch poznámek. Jenže bych potřeboval aby do toho šlo psát z několika pc.

V čem by se to dalo co nejjednodušší naprogramovat,není nějakej polotovar ?.

My sme si pre firmu spravili vlastný fakturačný systém. Plánujeme aj reklamačný systém do toho pridať. Pracuje to ako webová aplikácia a prístup zovšadial. Zabezpečené je to prístupovým menom a heslom. Nie je to ešte vo finálnej podobe, ale už to vyzerá dosť dobre. PHP + MySQL.