Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ktorý HDD ?

Zdravím ktorý HDD by bol lepší, podľa recenzíí, popr. vašich skúseností ?Rozhodujem sa medzi Seagate BarraCuda HDD 1 TB alebo WD Blue 1TB.Ja by som sa skor priklonil k tomu WD keďže by bol možno lepšie kompatibilný z SSD. Na systém mám SSD značky WD.

Ta uvaha o kompatibilite je blbost.
Lepsi hardisk neexistuje. Je jedno, ktory si kupis, oba su dobre. Ja kupujem vyhradne WD uz par rokov.
Na HDD pozeraj na otacky a vyrovnavaciu pamat, samozrejme cim vyssie otacky, ci pamat tym drahsi HDD.
5400 otackove HDD by som osobne nechcel.

S kompatibilitou to nijak nesouvisí. Ale taky bych vzal WD. Mám tyhle disky už dlouhé roky a všechny fungují.
První disk jsem měl Seagate a odešel po třech letech. Ale možná to byla náhoda a narazil jsem na ne úplně perfektní kus.
V dnešní době ani nejde říct, kdo má kvalitnější produkty. Podle mě je to 50 na 50.

Určitě bych bral 2TB.
WD Blue asi možné dvojí provedení 5400 i 7200 otáček pokud vidím dobře.
Pokud se z disku mají spouštět hry a programy tak určitě bych bral 7200otáček.

Je potřeba si pohlídat aby disk neměl šindelový zápis, snad to u 1TB nehrozí, u 3TB v diskuzi na Alze to píší tak je to potřeba ověřit.
Snad se ta srajda nedostane i na WD Red které kupuju já.