Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno php - proč se nezobrazuje dané forum

<?php
    if(!fn) $fn="kniha2.html";
        if($zapsat){
   $prispevek="<i>".htmlspecialchars($jmeno)."</i>";
  if($email){
  $prispevek="<a href=\"mailto:".htmlspecialchars($email)."\">".$pr ispevek."</a>";
  $prispevek .=",".date("j.n.Y G:i:s")."\n<br>".nl2br(htmlspecialchars($text))."<hr>\n ";
  }
   if(File_exists($fn)){
       $fp=fopen($fn,"r");
       $prispevek.=implode('',file($fn));
       fclose($fp);
}
   $fp=fopen($fn,"w");
   if(!$fp) exit;
   fputs($fp,$prispevek);
   fclose($fp);

        }
  ?>

<html>
  <head>
    <title>Kniha Hostů</title>
  </head>
  <body bgcolor="#ffedc">
      <form action="<?php echo $PHP_SELF;?>" method="post">
          <table>
              <tr>
                  <td align="left">Jmeno:<input type="text" value="<?php echo $jmeno; ?>" name="jmeno">
                  </td>
                  <td align="right">E-mail<input type="text" value="<?php echo $email; ?>" name="email">
                  </td>
              </tr>
              <tr><td>Zprava:<br>
                  <textarea name="text" rows="3" cols="10">

                    text
                  </textarea>
              </td>

              </tr>

          </table>
          <input type="submit" name="zapsat" value="Odeslat zpravu">

      </form>
    <?php if(File_exists($fn))
readfile($fn);
?>

  </body>
</html>

byla bych moc ráda kdyby mi někdo poradilo proč tento dotaz po odeslání nezobrazuje dané forum.děkuju
Zmena predmetu, pôvodne: php
Označenie kódu tagom code (los)

Prohlížeč (resp. php interpreter) ti přece vždycky napíše, o jakou se jedná chybu a na jakém řádku. Takže než sem hodit celý kód bez přemýšlení by ses mohla/měla nejdřív trochu snažit sama.

A titulek dotazu má být výstižný, což "php" podle mě zrovna moc není.