Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozšíření RAM

Zdravím chtěl bych se zeptat chci rozšířit RAM již mám v pc 2X 8gb ddr4 Crucial 2666Mhz CL16 single rank, jenže totožné ram již nemohu sehnat jen s CL19 jaké ram bych mohl použít? Děkuji za odpovědi.

chtěl jsem si udělat radost

Paměť se kupuje, když nestačí její kapacita, ne kvůli radosti. ;-)

ram doplnit dokuď se dají ještě sehnat

RAM se dá sehnat furt.

myslíš že je to zbytečné?

To musíš vědět ty, jestli ji využiješ? Proto jsem se ptal, v čem ti paměť nestačí? Nějaké zázračné zrychlení nečekej, abys nebyl zklamaný...