Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak stahovat z Google Meet

Přeji Vám hezký zbytek Velikonoc. Chtěl jsem Vás poprosit, abyste mi poradili, jak se dá stahovat z internetové aplikace Google Meet (https://meet.google.com/), když jsem s někým na videohovoru. Tedy především jak stahovat videa všech uživatelů hovoru, jejich audia a sdílené obrazovky.

Šlo by dělat nahrávání obrazu, ale za prvé můžu tímto způsobem nahrávat jen toho uživatele (nebo ty uživatele), které aktuálně sleduju, nemůžu nahrávat všechny. (Celkem je tam třeba deset uživatelů, může jich být ale i víc, na to nepomůže ani rozdělení obrazovky na čtyři uživatele.) A za druhé přitom nemůžu dělat na svém PC nic jiného, protože by se to nahrávalo a nenahrávalo by se Google Meet. Prostě potřeboval bych přímo stahování těch videí.

Nejlepší by bylo, kdybyste věděli o nějakém free prográmku, který je určený přímo na stahování z Google Meet a který to dělá automaticky.

Předem děkuji za odpovědi.

loading...

Proč by jako nemohl existovat, stahovače videí se dělají běžně. I specializované stahovače, třeba různých YouTube downloaderů existuje spousta. I na Skype existují aplikace, třeba Skype Video Call Recorder. Nebo tady další: Vylepšete si Skype například aktivací nahrávání konverzace, https://www.idnes.cz/technet/software/nahravani-skype.A180216_125513_software_dvr (27. února 2018, autor Jakub Dvořák). Přece pokud to video jde přehrát (a je jedno, že je to živě), jde to i stáhnout.

Když hovoří dva lidi najednou, tak je taky slyším oba. Taky je možné si zobrazit pruh vpravo, kde zmenšeně vidím asi čtyři další účastníky, takže mi zřejmě server posílá víc streamů najednou. Ostatně i z toho YouTube si můžu stahovat víc videí současně, pokud tak stahovač nastavím.

A navod na pouzitie programu ako obvykle nikto ani omylom neprecita..pre nahravanie treba doinstalovat G Suite Administrator Enterprise s plnou funkcnostou do 30.septembra,ktora sa po uplynuti trial periody vyblokuje do verzie Basic free,na obnovenie Enterprise po30.septembri treba zakupit licenciu,alebo pokracovat v edicii Basic...