Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 10.000

Ahoj
Mohl by mi někdo sestavit PC (asi na CZC sestava zdarma?) do 10.000 Kč? Bylo by to pouze na internet,fotky (nějaké úpravy),office a hra pouze WoW. Bez OS
Děkuji za případnou ochotu.

Hrál, kdysi a na absolutním střepu (i na tehdejší dobu). A dalo se to nastavit, že mimo města to bylo hratelné, ale jakmile jsem se dostal do města, tak FPS kleslo hluboko pod 1. Dnes se ty nároky dost zvedly, ale relativně to bude podobné. Mimo město celkem v pohodě, ve městě o dost horší. Ale tam zase člověk netráví tolik času, tak se to možná bude dát snést.