Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napadá někoho, kde v dnes v Praze v noci bude mít Vodafone nejrychlejší mobilní síť?

Dobrý den,

v tarifu mi zbylo cca 10GB dat, tak bych rád kolem půlnoci vyzkoušel pár mobilů, jak jsou na tom z hlediska rychlosti a stability připojení.

Proto bych se rád zeptal, zdali někdo náhodou neví, kde by mohl mít Vodafone v Praze (optimálně v okolí úsečky Smíchov - Zličín, kousek od Zličína je sídlo Vodafonu, tak nevím, třeba si tam udělali pár upgradů btsek, ale to jen hádám z kafe) nejrychlejší síť, a to ve smyslu jak kapacity, tak vybaveností různými moderními verzmi LTE, jako třeba 4G+ Advanced Super Extra a podobně.

Těch mobilů mám docela směsku, nějaké čínské vraky, pak Samsung Galaxy A70 a nějaký LTE tablet.

Nejvíce bych uvítal nápady založené na konkrétní znalosti věci.

Předem děkuji za smysluplné tipy.

A co ti je do toho, chce udelat pokus, polozil konkretni dotaz, neznas odpoved, neodpovidej. Diky.

---

Kdyz uz pisu, tak tazateli, sance, ze tu narazis na technika Vodafone, ktery bude tohle vedet a ze ti bude chtit odpovedet, je pomerne mala. Ani na podpore Vodafone si myslim, ze nepochodis, ale urcite bych to na tvem miste zkusil prvne tam. Treba jsi tam byl, ale nic jsi v tom smyslu nepsal.

Já to všechno chápu, jen jsem to nezávazně zkusil ... Na podpoře jsem to nezkoušel, to nemá smysl, tam jsou rádi, když vědí, jaký je století ...

Rekord mám někdy před rokem cca 400 Mbps z nějakýho Huaweie, tak uvidíme teď. Oukitel zatím 40 Mbps, žádná sláva :-)

Otazka tam bude ta, jestli je 40Mbps maximum, co dovoli telefon nebo co dovoli sit. Potreboval bys pro overeni ten stary telefon, kde vis, ze dovolil podstatne vic. Ja se timhle nikdy nezabyval, ale kdyz muzou vyrobci ojebavat USB a strkat tam furt nejpomalejsi stolete radice, tak bych se nedivil ani kdyby v tom byly nejake prvotypy LTE modemu. :-/

Samozřejmě že nepřičítaj ... Kromě toho mám smlouvu a firemní zakázky šly totálně na nulu, tak budeme stejně platit jak mourovatý, přestože nám operátor celkem vyšel vstříc, takže dat bude fakt hafo.