Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows licence

Ahoj potřebuju poradit. Kupuju si noví pc a mám starý pc s diskem a jsou tam windowsi a budu mít noví ssd šlo by něják vzít licenci ze starého disku abych nemusel kupovat novou licenci ?

Teoreticky to pujde

. Microsoftem doporučovaný způsob, jak přenést digitální licence po významné změně HW, je propojit si před upgrade digitální licenci s vaším účtem Microsoft. Po upgrade a příhlášení k vašemu Microsoft účtu bude přenesena i digitální licence a můžete provést opětovnou aktivaci.

https://www.pocitacezababku.cz/clanky/proc-neni-u-pocitace-s-windows-10-licencni-stitek-s-product-key.html