Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrome- Update

Dobrý deň, používal som na PC staršiu verziu chrome, verze cca 70, chrome som odinštaloval z PC a po pár dňoch ho nainštaloval nas5, tú staršiu verziu som nemohol nájsť alebo po inštalácii mi ju hned aktualizovalo.Tak mám verziu 81, a píše mi v chrome Prehliadač je spravovaný vašou organizáciou .Vie niekto čo to je a či sa to dá odstrániť?V staršom chrome som nič také nemal.

Tak skúšal som dať to

chrome://policy/

a mam tam nieco Quic... a vedla toho ze false a pod tým mám Dokumenty Google v režime offline a tam je niečo doslova že: dsafasddsadsafsahbfgdhgdf a pod tým nič. Prečítal som si o tom veľa len by som to potreboval vysvetliť lajcky, či sa to dá z chromu odstraniť alebo mám nainštalovať staršiu verziu?