Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc pri nákupe nb

Dobrý deň, chcel by som vás poprosiť o pomoc pri vyberte notebooku do školy. Cena 400-500 eur rad by som aby bol kúsok výkonnejší aby mi o 2 roky netrebalo ďalší.
Zmena predmetu, pôvodne: Pomoc pri nákupe (fleg)

Do skoly je vseobecny pojem, otazka je, ci ho budes prenasat, pouzivat na bateriu a pod.
Zakladne rozhodovanie je, ci 14" alebo 15"...14 nema numericku klavesnicu, ma mensi display, ale viac vydrzi na bateriu vseobecne a je lahsia...hodi sa na prenasanie
Procesor min i3 alebo Ryzen3, disk urcite SSD, 250 staci na bezne pouzitie.
Display urcite matny, rozlisenie a typ je jedno.
Telo ak by a dalo skor zliatinove, aj ked do 400 eur to bude takmer naisto plast.
Znacku si vyber aku chces, ja nemusim Acer, ci Lenovo, naopak uprednostnujem Dell, ci HP. V Dell mas NBD zaruku u teba doma na druhy den, nevyhoda je vyssia cena.