Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpadky int.připojení

Zdravím,
v poslední době používám USB Adapter TL-WN822N je to výborná věc na lepší chytání signálu Wifi ale v poslední době mě najednou vypadne internet a hláška dole na liště se změní ikona.
Když vytáhnu kabel z usb a zase zapojim internet naběhne.
Nevíte co může způsobovat tyto drobné výpadky? Dříve to nedělalo a nic jsem nepřenastavoval.
Děkuji
Router Archer6

Ještě se zeptám: Když mám NB připojen přes kabel tak výpadky nejsou a mám nějakou ipv4 adresu, když se připojím přes wifi tak mám zase jinou ipv4 adresu a když se připojím přes nový wifi adaptér TL-WN822N tak mám zase jinou ipv4 adresu a vždy stejné DNS i DHCP je to takhle dobře nastavené? Děkuji