Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni notebook do 30 k

Zdravim chci se zeptat co by jste doporucili za herni notebook do 30 tisic chtel bych tam intelackej procesor a nvidi gpu diky za tipy...
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Herní notebook?:-| S Inteláckým procesorem?:-? Do 30 tisíc?::)
Uznavam, intel logo a dalsi graficke zpracovani delal nejaky dobry designer spise psychopat co vedel na jakou skupinu bude utocit, ale ty dotazy kde je podminka intel, rikam si, je toto vubec mozne ze lidi uprednostnujou nejake logo a podplacene stare benchmarky nad aktualni situaci na trhu procesorů??

V notebookoch síce už pribúdajú aj s AMD, ale väčšina je stále s Intel procesorom a myslím že u mobilných CPU je to skoro jedno či Intel alebo AMD, aj tak sa treba pozerať na všetky ostatné komponenty, aj notebook ako celok. Žiaľ u notebookov nemáš moc výber komponent.