BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Clear CMOS jsi udělal? Deska ani nepípne?
Co v té desce jelo před tím? Je vyzkoušená, že funguje? Máš zapojené přídavné napájení, pokud je vyžadováno?
jj baterie na pul hodky vyndana a jel v ni ten samy procesor ale nevim jestli primo venice
A nepípá tedy ta deska? Samozřejmě za předpokladu, že je zapojený speaker.
Ani se neroztočí větráky?
nemuze to bejt zdrojem am dvacetipinovej a deska chce dvacetictyř pinovej
A to mi říkáš jen tak?!
Může to tím být, samozřejmě. Právě proto jsem se hned v mé první odpovědi ptal, jestli je zapojeno přídavné napájení...
pridavne napajeni je zapojene to je ten ctyřpinovej mimo hlavni napajeni
Nie to nemyslel host...host myslel pridavne napajanie grafiky. Ty pravdepodobne myslis stvorcove vedla procesora.
opravdu to bylo tim konektorem/zdrojem/ dal jsem 24pinovy a funguje diky moc