Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iKernel- rada

Zdravím, išiel som cez ovládací panel odinštalovať program ktorý som cca pred 2dňami nainštaloval, a keď som dal odinštalovať vyskočilo namna takéto okno čo to: ueB3T1g čo to znamená treba niečo nainštalovať?Ďakujem za pomoc

Mám 360, a už som to vyriešil tak že som ten program preinštaloval inštalačkou, antivírak mi hodil ikernel aby sa spustil pri spustení, reštartoval som PC a išlo odinštalovať.To ikernel má vlastne akú funkciu v PC tak "lajcki" povedané?