Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se sám vypíná

Dobrý den, chtěl bych poradit s problémem mého PC, tento počítač mám cca 1 rok a občas se při hraní her sám vypne a znovu spustí.
(Procesor AMD ryzen 2600 ( teploty do 60°), grafická karta ty 480 8gb Asus, rám HyperX 2x8gb, základní deska gigabyte b450m ds3h)
Prosím alespoň o nějakou radu. Může být problém mezi systémovým SSD WD green 240gb a druhým SSD m.2 adata?
Děkuji.

Zdroj disponuje 20+4pinovým konektorem základní desky. Může se pochlubit hodnotami maximálního výstupního proudu 23A na výstupech napětí +3.3V, 23A pro +5V a na dvou +12V větvích je maximální odběr 20A. Zdroj je určen pro provoz v elektrických sítích 230V.

takže 240W zdroj MAXIMÁLNĚ, REÁLNĚ 200W ZDROJ.

FUJ!!!