Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače na gpu

Ahoj potřeboval bych poradit ohledně starší gpu nemohu na ní sehnat ovladače i když je stáhnu přímo u amd tak mi to nainstaluje 1gb kartu ale já mám 2gb sapphire toxic hd 5850 2G gddr5 pci-e dual jde to vůbec pro win 10 děkuji

o ovladači pro 10 let starou kartu nic nevím. výrobce samozřejmě s žádnými w10 nepočítal.

ovladač někde ukazuje velikost vram?
jaký má mít dnes smysl tato 10 let stará vražda? kup si v bazaru třeba gtx1050 - 1060
proč je tajné, co máš za zbytek hw?
edit:
ty máš ten ryzen 5 1600, na asus prime b350 ?
tak aspoň bazar gtx1060, nebo do krámu pro novější gtx1660.