Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tmavnuti barev na monitoru

Zdravim, mám takový problém. Občas když zapnu nejaký film nebo seriál ve VLC playeru ve fullscreenu ztmavnou barvy na monitoru. Černá je opravdu tak černá až to bije do očí. Myslím že se mi to párkrát stalo i na youtube. Po restartu PC je vše opět v normálu. Budu rád za každou radu.

Monitor: ASUS VS247HR
GPU: GeForce GTX 750 Ti

Hezký den,
skuste ten film, nebo seriál spustit a nezapínat. ?. Nemá ten stroj nějaký snímač okolního světla? Nastaveni VLC jste prošel, není tam něco, co by mohlo toto provádět? Zkusil jste i jiný software na přehrávání filmů? A co kontrola stavu OS...