Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Paypalem

Dobrý den,
mám problém s přihlášením do Paypalu.
Vyplním email a heslo, a pak to chce na mně šest čísel security code , a já nevím jaké číslo tam mám dát.
A nevím jak se dostat na jejich centrálu , aby mi poradili. Problém je , že neumím anglicky.
Děkuji za radu.

Přihlašuji se opravdu jenom na Paypal , tak jak jsem to vždy dělal. Tedy dám můj majl , pak heslo , a pak se mi objeví hláška abych zadal secure code. Když jsem byl na tom účtě naposledy , tak to na mně chtělo abych napsal nějakej šestimístnej pin pro komunikaci s nima . Tak jsem tam tedy dal nějaké šestimístné číslo , a to jsem si poznamenal. A teď když se přihlašuji a zadám tam to číslo , tak je to špatně. Hlásí to : There’s an issue with the code you entered. Let’s try that again.
Na majl mi žádý securecode nepřichází , a na mobil žádná SMS taky ne.
Nad tou kolonkou , kde mám napsat ten secure code je hláška : Enter the 6-digit security code from your authenticator app.
tedy , že ten kód přijde na nějakou aplikaci pro ověřování, ale já mám telefon obyčejný tlačítkový , který zvládá jenom SMS.