Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem pri spusteni pc

Zdravim mam otazku, zmenil som vo svojej zostave nieco k procesoru i7-860 a zdroju evolveo 550w FX som dokupil grafiku msi gtx 760 2 gb gddr5 a ssd disk samsung 256 gb doska je Gigabyte GA-P55A-UD4 ja na nej 4 gb ram na slotoch 2-4 po zapnuti pc mi ukaze uvodnu obrazovku vid foto a dalej sa nepohne skusal som prehodit ramky aj resetovat bios vsetko ide fiči mam zapojene vsetko aj pridavne napajanie zo zdroja do grafiky ale stale mi to ostava pri tej obrazovke, viete mi nieco poradit?

Hej clear bios skusal som aj z jednou ramkou stale to iste mozno hdd je problem skusim este odpojit hdd dal som tam msi gtx nizsiu radu ktoru mam v druhom pc to iste predtym tak boli 4 ramky po 2 gb cize dokopy 8 gb teraz som tam nechal len dve su tam dva modre a dva biele sloty dal som obidve 1 a 3 nenabehol ani obraz dal som 2 a 4 slot nabehlo len toto dal som po jednej do kazdeho slotu v modrych nenabehol ani obraz bielych nabehlo len toto :D