Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zosilnenie signálu

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či existuje niečo také na zosilnenie signálu ak na chate v lese skoro vôbec nemám signál iba na niektorých miestach, chcel by som zosilnit celkovo pre všetkých či je to možné.
Mal som externú anténu na Huawei router čo má sim a tam som chytil aj 4G len s mobilom bez ničoho je tam ledva 2G a ti iba na niektorých miestach ďakujem

čili jediný signál co máš je: slabý lte pro data a slabý pomalý gsm. jsou to různá pásma, musíš si vybrat co potřebuješ posílit víc.
nebo jestli současně gsm repeater pro mobily a další simku v lte bazmeku v routeru.

jsou na to nějaké krámy:
https://www.gsmrepeater.cz/product/jednopasmove/gsm_egsm/gsm-repeater-amplitec-c15c-egsm---set-s-/41
http://www.gsm-repeater.sk/eshop/index.php?language=sk&cPath=51&
https://www.gigastore.sk/anteny+24614/tesla-gsm-zesilovacopakovac-900-mhz-gsm-01-kompletni-sada/

=> zosilnit celkovo pre všetkých...
Jedine tak, že použiješ ext.anténu na mobilnú sieť pichnutú do routra a internet bude pre všetkých dostupný cez wifi, ktorý ten router bude vysielať. Zosilovať mobilnú sieť... no dá sa. Existujú opakovače. Je to solídne drahá vecička. Ak máš veľa financ, môžeš vyskúšať. Či ti to pôjde dobre ti nepovie ani ten, kto to vyrába.

Já chytám při -84dB (4pW) a nestěžuji si. (v rozmezí -79 až -86) .... Pod -88 to už nedá Sice link je na 5.5Mbps ale na běžné věci to stačí. Toliko RX.
Podívval jsem se na TX bylo zbytečně vysílal na 30dB (1W), stačílo i 12dB (16mW) , ušetří se i za elektriku

Zesíleníe nebo pokrytie?

Počkej, řešíš wifi nebo datové spojení ?

Ide mi aj o signál na volania keďže tam nemám žiaden signál a musím chodiť s mobilom a hľadať aby som mal nejakú paličku niekde a to tiež sa zasekava.
Externú lte som mal ale to mám len na WiFi a chcem signál na volania a aby sa mi mohlo dovolať keď budem mať lepší signál tak budem mat aj mobilnú sieť v mobile