Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatný obraz

Dobrý den,
Mám problém s TV. Jakmile k TV připojím DVD pomocí SCARTU,tak při sledování filmu
vidím program,který běží v televizi. Pokud odpojím anténu,tak se kvalita filmu
výrazně zhorší. Koupil jsem i nový SCART,ale tím to není. Dík za rady..

To ako sa ti miesaju dva obrazy dohromady? Ak ano tak zavada je v TV.
Ak ma TV viac scart vstupov skus aj iny vstup, ak ma aj cinch vstupy tak skus cinch vstupy, alebo TV opravit/vyhodit. Pokus sa TV aj dialkovym ovladacom rucne prepnut na "AV" vstup.

P.S. ak si mozes na DVD v menu volit typ vystupu na scarte (RGB alebo composite, nastav tam composite, nie RGB, potom to nacpe vyssie napatie na "prepinaci" vstup a mozno sa to potom prepne korektne)