Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 nejdou nainstalovat aktualizace

Zdravím, už cca rok mi nemůže nainstalovat počítač nové verze windows 10 (nyní mi windows jede na verzi 1703). Dokonce jsem zkoušel obnovit ppočítač do továrního nastavení, bohužel oobnovit to také nejde při cca 80% se proces přeruší.. Byl bych rád za jakou koliv radu, která by mi pomohla tento problém vyřešit.

Tak proveď Update pomocí externího media, nebo provedením Upgrade přímo na tvém PC pomocí MCT.
Media-Creation-Tools : https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209. Po spuštění můžeš zvolit provést Upgrade přímo na tvém PC (+ volba : zachovani souboru), nebo vytvorit instalační médium, zvol co prefruješ (Up, čistá instalace etc), nebo co ti situace umožňuje.
(Pred provedenim Upgrade, radeji proved zálohu tvych důležitých položek)