Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC samo píše bez ustání pomlčky

Ahoj, zdravím všechny,
mám takový problém,když zapnu notebook tak už do hesla se mi vypíší samé pomlčky,tak že se musím prát s odmazáváním abych mohl zadat heslo. A potom ať otevřu jakýkoliv program kde je psací řádka tak v momentě tam běží -------------------------------------- pořád a pořád.Upgradoval jsem win7 na win10 a pořád stejné,neví někdo co by to mohlo být, už jsem z toho na prášky :.(

Ale když použiju backspace a odmažu ty pomlčky tak už to nepokračuje,kdyby byl bordel v klávesnici tak by se to rozjelo znovu,ale to už neudělá pokud nepřejdu třeba do wordu a znovu pomlčky,backspace klid,otevřu viber a znovu.

Přesně tak. Kde myslíš, že se vyrábí protěžovaný (i mnou) Logitech? Nadávat na Čínu, že kompletuje zařízení světoznámých výrobců, je velmi krátkozraké. Koupíš kvalitní HW, ale i šit. Záleží jen na tvé portmonce...

niekto si tam okrem švábov, mravcov chová veliaceho dôstojníka k tejto hávedi v podobe engine, mašinfíru, kudlanky nábožnej. Poriadok na pracovisku musí byť.

Zrejme má "číča" nejaký keylogger v OS, možno rootkita pravda, ak nemá skratovaný, ulomený kontakt, poprehýbaný, nalomený kábel či iný HW neduh.