Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč mi hučí počítač?

Když začali prázdniny tak počítač byl normální ale zhruba po 15 dnech začal hucet, teď už musím doma trpět půl měsíce. Čím to hučení je? Když sem se chtěl podívat na větráky tak sem zjistil že jsou v normě, má to nějaké řešení?
Změna předmětu, původně: Proč se to stalo. (Prasak)

Nemusíte sem psát nesmysly, prostě jste se přišel poradit, za kolik prodáte PC, řadu jste dostal a to je celé.
Ti, kteří zde radí, mají obvykle desítky let zkušeností a řešili stovky problémů s počítači, není potřeba je poučovat a tazatele tak mást.

teď už musím doma trpět půl měsíce

nemusíš.
můžeš brzdit/zastavovat větrák pentelkou za střed za chodu, nebo ho můžeš na chvíli zablokovat při rozběhnutí pc.
jestli máš v pc 4 přídavné větráky, je to pravděpodobně nesmysl a jeden z nich se ti pomstil.

takže baterku, oddělat dekl, ať si můžeš náhradní větrák naklikat na eshopu.