Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze stahovat z přehraj.to

Dříve sem stahoval přes aplikaci video Downloader filmy na prehraj.to normálně to šlo ale teď ať vyzkouším jakýkoliv downloander tak se vždy objeví nějaká chyba nebo error..

Tam reklama není akorát je to placené stahování, vždycky sem si to stahoval přes externí aplikaci když to chci stáhnout teď tak to nejde a objeví se vždy nějaká chyba, vypadá to jako by nějakým způsobem ta stránka zablokovala ty aplikace přes které se to stahovalo.

Je to medzi nebom a zemou.

Ale:
Skúsil som námatkovo cestou IDM, doplnok, plugin https://getidmcc.com/ pre FF od Mozilla, klik na takú milenú, zlatú, malinkatú zelenú šípečku v rohoch filmotéky vo Firefoxe, zobrazené priamo na monitore na servery pŕehraj.to, přehraj.ono,
přehraj.tamto: https://prehrajto.cz/hledej/film

pričom sa nesťažujem, ťahá jak raketa, každý jeden film z ich ponuky, dokonca aj tie americké, kapitaľistické, buržoázne_dekadentné pôvodom vrahov z volstrídu, čo je velice divnô v dneskajšej pohnutej dobe.
----
šľak to trafiľ, než som dopísal mám na úložisku stiahnutých päť kompletných diel.

Nie, IDM, ako SW, je špička medzi ťahačmi, doplnky pre IDM sú na trhu aj pre iné browsery, IE, Edge, Opera, Vivaldi, Palermo apod. Ja so verný roky Firefoxu, hlavne pre jeho jadro, vkusné a praktické doplnky a tiež zo zotrvačnosti, lenivosti, starým kolenám čiperného deduška_geronta.

Může za to nová aktualizace 7.3.9 z letošního března. Nadává na ni spousta lidí.
Jako obvykle se nabízí dvojí motivace - neschopnost nebo záměr. Zde tipuju záměr - vydělat, nátlak od videosajtů a reklamy.
Co dělat: Odinstalujte ji, nainstalujte předchozí a zrušte automatický aktualizace.
Já mám starou verzi FF, na kterou verze online nejdou dát, tak jsem použil {b9db16a4-6edc-47ec-a1f4-b86292ed211d}.xpi ze zálohy, nahradil tu novou a funguje to.

Dobrý den, prosím nevíte proč mi nejde na té nové verzi PREHRAJ TO se přihlásit? Kliknu na přihlášení a nereaguje to... skočila mi tam nová verze a nevím proč,na ostatních TV normálně funguje děkuji za odpověď...🙈🤔🙂