Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde se přihlásit na alertpay

Dobrý den,
už tak 3 dny se mi nejde přihlásit na alertpay, neni to špatným heslem, ale když zadám údaje, snaží se to přihlašovat a nakonec se objeví, že stránka nelze zobrazit
zkoušel jsem smazat cookies, prohlížeče IE 7 a Mozilla Firefox 3 a je to stále stejné.
Internet mám od O2
na paypal se mi přihlásit jde....
díky za rady

Mozne je vsetko, v prvom rade by si mal kontaktovat nejaku podporu alertpay (to je nejaka platena sluzba nie?) ze ci im vobec ide server.
Ak im server ide tak problem moze byt v tvojom PC alebo u tvojho providera, u providera napr. problem v DNS, na tvojom PC problem napr. ze to mas zavirene apod., skontroluj si aj subor hosts (najdes v adresari Windows), alebo tam mozes mat problem s prehliadacom (skus iny prehliadac), s nastavenim prehliadaca (vypnuty javascript, cookies, cojaviemco potrebuje ten web), alebo mas prilis vela ochrannych programov ktore ti toho moc blokuju apod...

Skus v prik.riadku prikazy
ping alertpay.com
nslookup alertpay.com
tracert alertpay.com

a podla toho co vypisu sa da usudzovat v com je problem... Mozes kontaktovat aj nejaku podporu O2, platis za to tak nech sa staraju...