Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi karta do USB - co musí splňovat aby fungovala jako AP?

Zdravím, rád bych zakoupil nějakou levnou Wifi kartičku do USB, abych když přijdu s notebookem k přítelkyni na návštěvu, mohl být připojen k netu. PC je připojen klasicky přes lan, tudíž můj požadavek je, aby ta kartička fungovala jako AP, které mi nasdílí internet co je ve stolním PC a já se mohl s NTB pohodlně připojit. Jakou funkci musí tedy taková karta podporovat, aby to bylo možné?
Chtěl bych koupit něco takového:http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514508 70UG0UBFPD

Já nechci plnohodnotné připojení s 256bit šifrováním, QOS a podobně, já chci jen něco ať se na tom rozjede sdílení netu, klidně bez šifrování či čehokoliv. U přítelkyně mi pojede na notebooku internet, ten vrazím její sestře a už si nebude chodit k ní do pokoje kontrolovat co půl hodiny icq a profil na libimseti - bohužel své vlastní PC nemá....:-D
Vím že tyhle USB shity jsou k ničemu, ale nechci do toho zase investovat víc než 500 ;-)