Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zakladna doska

Dobry den mam staru zakaldnu dosku ASUS PRIME B250M-A ktora už nieje v ponuke na predaj a potreboval by som novu vedel by mi niekto poradit podobnu variantu tejto dosky aby bolo všetko v poriadku ? cenovo od 50e do 100 e dakujem228

je pekne že si mi sem hodil zoznam všetkých zakladnych dosiek na ich stranke ale ktoru si mam vybrat ? ak by som sa v tom vyznal tak si ju kludne vyberem ale preto som sem napisal či mi poradite konkretny typ alebo hondoty ktorých sa mam džat lebo to neovladam ....

No právě, moje příští PC bude taky na AMD. Nejen z důvodu cena-výkon/poměr, ale i kvůli kompatibilitě.
Ale tazatelovi ten procesor v desce Gigabyte GA-H110M-S2V pojede.

Včera jsem toho svojeho dědečka nataktoval už na 4 GHz a kupodivu to ustálo přes noc test v OCCT bez chyby. Teploty max 70 stupňů. Nějaký nesmrtelný =D