Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Daemon tools ve W10

Zdravím, před několika lety sem měl program Daemon Tools abych mohl hrát stažený PC hry. Už si nepamatuju po jaký době po přechodu na windows 10 mi to přestalo fungovat, ale prostě to přestalo. Tak sem to odinstaloval a odstranil, ale hry sem si nechal. No a teď po dlouhý době sem dostal chuť si nějaký zahrát tak sem si stáhnul Daemon T. ale co dál? Nevim pod jakou aplikací to spustit. Ukáže se okno že to windows nepodporuje nebo co a ať vyberu v jaký aplikaci to spustit. No a já nevim. Nebo je nějakej jinej program kterej by v 10ce fungoval abych mohl spustit hry?

V obdobi slev, neco je i ted jinak zkontroluj koncem cervna az zacatkem cervence, zkoukni GOG.com a Steam. Kolikrat jsou tam stare hry zlevene i pod stovku a legalni zakoupeni ti usetri spoustu starosti s rozbihanim warez verze.

Windows 10 omezily pouzivani neduveryhodnych softwarovych ovladacu, tudiz bych rekl, ze pod Windows 10 ovladac Daemon Tools nenainstalujes. Jestli nejaka soucasna verze Daemon Tools, pokud se vubec jeste vyviji, tohle nejak resi jinak a ovladac se do Windows neinstaluje, nevim, ale stare Daemon Tools pod Windows 10 nikdy nepujdou.

Daemon Tools byly obvykle potreba u starych her, ktere obsahovaly ochrany StarForce nebo vyssi verzi SecuRom, protoze se ty ochrany spatne lamaly crackem, tak nekdo vymyslel, jak to pres Daemon Tools obejit. Paradoxne ale ve Windows 10 nefunguje ani ovladac Daemon Tools, ani ovladace ochran StarForce a SecuRom. Tudiz hru, ktera nema vydany legalni patch na odstraneni tech ochran si stejne pod Windows 10 nezahrajes!

Nj ale co když konkrétní hry nejsou k dispozici, jakože je nemůžu normálně sehnat? Samozdřejmě že sem je scháněl po netu ale už se neprodávají. Proto sem hrál přes Daemon. Když to pak přestalo fungovat tak sem to prostě smazal a neřešil. No ale teďka sem dostal chuť si ty hry zahrát. Ty hry v PC pořád mám ale chce to po mě CD :-/ Jsou to hry který prostě neseženu :-(

Zkus najit klasicky crack, ktery by image hry nepotreboval.

A jak rikam, jestli ma hra StarForce nebo SecuRom, tak potrebujes crack, ktery by to z te hry uplne dostal pryc, coz ne vzdycky je k dispozici, jinak to proste uz na tech Windows 10 hrat nelze.

A ten GOG prubezne sleduj, sem tam se tam nejaka stara hra nove objevi.

Nevim pod jakou aplikací to spustit. Ukáže se okno že to windows nepodporuje nebo co a ať vyberu v jaký aplikaci to spustit.

Možná budeš muset přiřadit soubor image k Daemon Tools (v systému - Ovládací panely - Výchozí programy, anebo přes pravé tl. myši na ISO - vždy otevřít Daemonem T.). Ona ta integrace většinou je už nastavená:

[89835-daemon-jpg]