Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový Gear

čaute vedel by niekto nejakú dobrú hernú myš+klávesnicu a gamepad k pc ? nejakú dobru značku jedine čo poznám je len A4tech.

Niečo do 100-120euro vďaka.

Ale šak slušne som napísal či mi niekto vie poradiť dobru klávesnicu a k tomu myš nadpis neni jedno jaky je ? hlave že tam je správne napísane, ked sem príde nejaký Angličan pre radu tak mu napíšeš sorry only cz sk či jak ?

Ked sem niekto príde tak maximálne pre radu jaku a nebude vyhladovať do vyhľadávaču ktorý mu nepomôže (ak myslíš vyhladavač v poradni) do google ked napišem jakou klavesnici či vybavu tak mi vyskoči 100 recenzii a videa jakou Proč tuhle atď atď.

však keď sa ti páčia metrové nadpisy tak ok budem to tak písať :-)

:EDIT-vymazať alebo zamknúť tuto otázku vďaka.

nadpis neni jedno jaky je ?

Ne, není to jedno. Jestli to nechápeš, tak si někomu řekni, aby ti to vysvětlil.

príde nejaký Angličan pre radu tak mu napíšeš sorry only cz sk či jak ?

Kupodivu Angličanů sem moc nechodí (když nepočítám spamboty), asi to bude tím, že jsme československá poradna.

však keď sa ti páčia metrové nadpisy

Proč metrový? Neumíš napsat jednoduchý, srozumitelný a výstižný nadpis?! Aha, vlastně neumíš....

Chcel len poradiť od niekoho, keď nevieš poradiť tak sa tomu nevyjadruj nebudem sa tu hádať kvôli tomu že som napísal slovensko anglický nadpis, keď napíšem Niečo po anglicky či inakší jazyk tak sa aj na hlavu môžeš postaviť. A nereaguje na toto dik :-) otázka je vyriešená ďalej sa nebudem vyjadrovať.