Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet 4G internet+ethernetovy kabel+notebook?

Zdravím Vás,

na Internet sa pripájam cez tablet Samsung Galaxy pomocou SIM karty.
Chcel by som sa pripojiť cez mobilný prístupový bod vyslaný z tabletu na notebook ale cez ethernetový kábel.

Čiže: tablet so 4G internetom cez SIM kartu + ethernetový kábel napojený z tabletu na notebook.

Má s tým niekto skúsenosti? Ak áno, viete mi odporučiť konkrétny výrobok? Myslám nejaké káble s redukciou.

Diky

Priznam sa, ze nerozumiem tejto poziadavke, pretoze ak aj kabel spravi z usb ethernet bude to pomale na urovni tej mikrovlnky, takze nevidim prakticky dovod viazat takto tablet na kabel.
https://www.alza.sk/i-tec-usb-c-metal-gigabit-ethernet-d4924040.htm?kampan=adw4_prislusenstvi-pro-mt_pla_all_prislusenstvo_kable-redukcie-radice_c_1012128___420988126056_~98225632738~&gclid=EAIaIQobChMI_b7e8Ln36AIVD-J3Ch2KEgNqEAQYASABEgKIpvD_BwE

Jestli podporuje OTG a ma aktivni USB, mozna by funfoval Ethernet pres USB. (USB to GLAN)
(Jestli nepotrebujes GLAN a staci ti 10/100, tak se daji koupit do 20$)

Chcel by som sa pripojiť cez mobilný prístupový bod vyslaný z tabletu na notebook ale cez ethernetový kábel

Co bych rad videl, to budes chytat signal koncovkou kablelu s LAN portem ? :) Mobilni je bezdratovy, LAN = kabel.