Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutie monitora klavesnice a mysky

Zdravím Vás,

už 3x v priebehu 7 dní sa mi stalo to, že sa mi vypol monitor, zároveň zhasla klávesnica a myš, počítač stále bežal. Stalo sa to pri klasickom používaní opery nie pri hraní.

Pred začatím tohoto problému bol Windows update a inštaloval som novu hru Valorant a ich úžasný anticheat systém.

Máte nejaké nápady, čo by mohlo spôsobovať tento problém? Blíži sa skúškové obdobie a bol by som nerád keby mi to vypne počas skúšky.

Ďakujem za vaše rady.

počítač nemá ani 2 roky a moc sa nevyužíval len na jednoduché záležitosti a príležitostné hranie

PC: https://www.alza.sk/amd-ryzen-5-1600x-d4822332.htm
https://www.alza.sk/asus-prime-b450m-k-d5363072.htm
https://www.alza.sk/xfx-gts-radeon-rx-580-8gb-triplex-edition-d4842139.htm
https://www.alza.sk/patriot-viper4-seires-16gb-kit-ddr4-sdram-3000mhz-cl16-d4591590.htm
https://www.alza.sk/wd-blue-3d-nand-ssd-500gb-m-2-d5090703.htm
https://www.alza.sk/silverstone-essential-gold-et650-hg-650w-d5249937.htm

btw mesiac a pol dozadu som robil bios update dosky a vtedy nastal veľký problém s grafickou kartou kedže AMD má nejaké problémy s drivermi ale to už som vyriešil. Problém bol že v hrách sa vypínala a zapínala grafická karta "blackscreening".

to je nějaký renonc. BIOS desky nemá nic společného s grafikou. Stejně tak RX580 nemá žádné problémy s drivery.

aktualizácie boli 17.4 KB4549951 a 16.4 KB4552152

a v event vieweri som našiel error svchost (5776,R,98) TILEREPOSITORYS-1-5-18: Error -1023 (0xfffffc01) occurred while opening logfile C:\WINDOWS\system32\config\systemprofile\AppData\Local\TileDataLayer\Database\EDB.log.

a ešte toto

Názov chybujúcej aplikácie: RadeonSoftware.exe, verzia: 10.1.2.1788, časová značka: 0x5e713cb8
Názov chybujúceho modulu: RadeonSoftware.exe, verzia: 10.1.2.1788, časová značka: 0x5e713cb8
Kód výnimky: 0xc0000005
Odstup chyby: 0x0000000000412917
Identifikácia chybujúceho procesu: 0x1d14
Čas spustenia chybujúcej aplikácie: 0x01d6171c84ad08a7
Cesta chybujúcej aplikácie: C:\Program Files\AMD\CNext\CNext\RadeonSoftware.exe
Cesta chybujúceho modulu: C:\Program Files\AMD\CNext\CNext\RadeonSoftware.exe
Identifikácia hlásenia: 8fdcccc0-95de-42b3-8bc7-76b368d35c88
Celé meno chybujúceho balíka:
Identifikácia chybujúcej aplikácie vzhľadom na balík:

klávesnice/myš jsou napájené z +5V, větráky z +12V
ale může to chcípnout najednou, pokud reaguje nějaká ochrana ve zdroji.

mi se nelíbí, že to padá při minimální zátěži.
zkus pučit jiný zdroj.

padající ovladače grafiky při hře by měly znamenat jejich špatnou instalaci, to je u domácích instalatérů normální.

Názov chybujúcej aplikácie: RadeonSoftware.exe, verzia: 10.1.2.1788

není zkopírovaný celý obsah toho záznamu, chybí datum a čas. není jasné, jestli jde o náhodný starý záznam z doby padání grafiky, cos "nějak" vyřešil.

ten kód chyby sa objavil par krát v minulosti, dnes a aj pri tom prvom páde čo bolo v sobotu presne to isté , v sobotu tam bol čas 16:53 a 16:54 som písal o tom známemu takže z toho môžem usúdiť ,že sa tá chyba vyskytla v tom momente kedy to padlo. uvidím či mi to urobí znova poprípade tam potom skúsim dať jeden starý zdroj čo mám doma a keby čo dám vedieť ďakujem za váš čas.