Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vpn služby

Zdravím, myslíte že má dneska (v době kdy má stát pravomoc šmírovat) smysl používat vpn službu jako třebas protonVPN?

Jeniku ver, ci never v lese zije vever....vlastne ver tomu, ze teba nikto nesleduje.
A v ziadnej dobe, ked ma stat pravomoc smirovat ta nezijeme...stat (a nielen on) ma sice moznosti ta smirovat, ale nie pravomoc.
Ako som povedal ver tomu, ze to nerobi.