Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mojebanka.cz

chci netbanking . na strance mojebanka.cz jsem se chtel zaregistrovat , zaregistroval jsem se a pak stahnul nejaky jejich program . jenze ten mi pise ze nemam pocitat na to abych ho mohl provozovat. ukazuje mi to tam ze mam win 95 , i pres to ze mam Xpcko sp 3. cim to je?

Mojibanku.cz používám, ale nechápu, co znamená "celý PC se mi hodí do 8 bitů" - jediné, co mě napadá je, že dojde ke snížení barevné hloubky grafiky. Softwarovou změnu procesoru totiž nepředpokládám.
Tzn. upřesni prosím tuto větu.

Já jsem samozřejmě klikl, ale píšu z mobilu, takže to nebylo zcela zjevné.
Jak píše někdo níže, zkus jiný prohlížeč, já např. používám Operu a tam problém nemám.
Víc zatím nejsem schopen poradit, děkuji za pochopení:-)

Probůh! :-?
Klikněte nahoře na "e-mail support" a pošlete jim ten obrázek, ať se taky pobaví. O jejich internetovém bankovnictví kolují legendy. Ty aplikace psali zřejmě programátoři, kteří se nejprve pořádně zpumprdlikovali v nálevně a až po návratu k PC se dali do práce (podobní dělají i na supportu toho bankovnictví, stačí si přečíst ten text, který je coby výsledek toho ikbdetectu).
Každopádně Vám zřejmě nezbývá, než tu jejich podporu kontaktovat. Rád bych vám poradil, ale i když už jsem s jejich bankovnictvím řešil lecjaký problém, hlášení o Windows 95 jsem ještě neviděl. :-/

Kam se hrabou na ČSOB a jejich Homebanking. Podpora na webu veškerá žádná, ty pdfka co tam jsou popisují asi desetinu toho co je potřeba udělat aby to skutečně fungovalo a když už to částečně funguje, při dalším kroku člověk zjistí že zase nefunguje něco jiného a čeká ho další půlhodinové čekání na volného poradce na hotline. Zlatá mojebanka, alespoň podle mých zkušeností. Ve většině případů je nastavení záležitostí pár minut. I když je fakt že porovnávání internetbankingu a homebankingu je jako porovnávání jablek a hrušek.

To su Windowsy z normalnej instalacky? Neorezaval si ich nejak cez nLite, necistil si si cleanermi registre?

Preco potrebujes prave to mojabanka.cz? Tvoja normalna banka nema internet banking, alebo naco to vlastne potrebujes? Samozrejme s takymto problemom ich treba kontaktovat, mozes skusit preinstalovat co ja viem ovladace a directx, ptz je uz divne to ze to meni farebnu hlbku Win (to snad MS neumoznil vo Win novsich ako 3.11 aplikacii menit rozlisenie/hlbku celeho Win :-o)

Perlička z dneška - paní používá Profibanku, vyhlásilo jí to, že je potřeba prodloužit certifikát. Při pokusu o prodloužení to zařvalo, že nemá nainstalovanou Javu (blbost, byla tam, byla i zaregistrovaná a povolená v IE). Pomohlo Javu odinstalovat a nainstalovat znovu, pak to začalo chodit.

Aha, no tak to jedine ist tam a zrusit konto a zalozit si nove konto v banke ktoru neorganizuje banda debilov :-D
Ja mam inet banking v sparkasse a sporitelni a nemusel som instalovat ziadne certifikaty ani sa nikde registrovat (okrem aktivovania inet bankingu v banke samozrejme) a funguje to aj na FF.

mojebanka.cz potřebuješ, pokud máš účet v Komerční bance a chceš internetbanking. Takže pokud má jako "normální" banku právě KB, tak se tomu nevyhne.

Internetbanking KB je snad největší sračka, jakou jsem kdy viděl. To už nemluvím o tom, že pokud provozuju Profibanku (lokální verze jejich internetbankingu) a vyjde nová verze, musím starou komplet odinstalovat, zrušit místní databázi (!) a celý to nainstalovat znovu. Ti jejich programátoři fakt asi hulej první ligu.

jediné, co musíš udělat, je:

1. Nainstalovat Sun Java (k dostání zde: java.sun.com )

2. v připadě IE přidat do Důvěryhodné zóny položku www.mojebanka.cz

Nic dalšího (natož nějaké opičárny) není třeba

edit: viděl jsem, jak se s "instalací" mojebanka trápila "vyškolená pracovnice banky" :-D, tak jsem jí nezištně nabídl pomoc a vysvětlil, kde dělala chybu a taky důvody, proč nikomu nedoporučuju používat služeb KB ;-)

kdepak. Jednak instalovala jakousi pochybnou javu z pátého kolena, nenastavila důvěryhodný server (zato notoricky klikala na "otestovat prohlížeč") ale hlavně se nepodívala do podrobného nastavení IE, kde už byla novější java, akorát že disablovaná.

Je s podivem, že jí nepřišlo divné, že v trayi byla ikona javy jako kráva.. :-)

Skus to stiahnut dnes, mozno uz programatori odvcera vytriezveli :-D
Inac ak mas napr. WiFi tak sa aj moze stat ze sa data (program) pri prenose poskodia (pravdepodobnost je miziva ale moze sa stat) Skus to stiahnut este raz.

P.S. a ak mas nejake antiviraky a superochranne SW, skus ich pocas tej instalacie vypnut...