Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herný Notebook

Dobrý večer priatelia, ako už z titulku vyplýva zháňam nejaký herný notebook. Cenové rozpätie si predstavujem medzi 900 až 1000 eurami (jemne cez 1000 byť môže). Samozrejme s čo najlepším výkonom teda procesor, grafika, ram atd. Isto by to chcelo aj nejaké ssd a hdd.

Typ hier, ktoré sa na notebooku budú hrať sú csgo, lol a podobné, ale v tejto cenovej kategorií by mohol vedieť spustiť niečo náročnejšie aspoň na minimum, ak by prišla chuť na niečo podobné.

Zaujímajú ma hlavne vaše skúsenosti takže ak máte nejaký overený model či radu notebookov budem veľmi rád za vaše odkazy a typy.

vem si neco s 1660ti, uhloprickou 17.3, kvuli chlazeni a porovnavej procaky, ramky a hdd budes muset dokoupit, ja sem sehnal notas za 24 no ted stoji 30-35, u tech notebooku se casto meni cena a dostupnost tak si neco dobryho vylov az se objevi, a nezapomen ze notas je vykonove nepouzittelny (pulka vykonu dolu) pri napajeni z baterie, a ze dosahuje za stejnou cenu mensiho vykonu jak stolni skladacka kvuli teplotnim omezenim vykonu, acery nebrat