Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD usage na 100%

Ahojte, mám taký problém, že sa využíva harddisk na 100%. Na HDD mám hry a veci do školy. Pri spustení hry počítač zamrzne. Skúšal som skoro všetko čo som našiel na nete. OS Windows 10
i7 4770
gtx 1070
16gb ddr3
ssd a hdd

Cez monitor systemovych prostriedkov si pozri aka aplikacia vytazuje disk a ci zapisuje alebo cita a pod. Zo spravcu uloh nevycitas tolko informacii.
Ak by si nezistil nic extra mozno by stalo za uvaho pohrat sa so swapom na disku, od vypnutia az po jeho pripadny presun na SSD.