Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ps now on pc

Ahoj může mi někdo potvrdit, že tato služba jde na pc a můžu hrát ps hry i na pc jestli to chápu dobře? A pokuď ano píšou tam, že to podporuje ovladač dualshock, ale já mám jenom ten od xboxu, tak jestli to půjde nějak propojit i s tím xboxovým ovladačem. Díky moc

Protože jenom DS má plnou podporu. Což ale neznamená, že tu plnou podporu všechny hry potřebují.

For the best gameplay experience, we recommend using a DUALSHOCK 4 wireless controller. However, some third party PC compatible controllers that use XInput will work with the PS Now on PC service, but we do not guarantee that they will have full compatibility.

https://www.playstation.com/en-gb/get-help/help-library/services/playstation-now/playstation-now-on-pc/

Okey. Takže asi hej zkusím to s tím xbox ovladačem a pokud to nepůjde budu muset objednat dualshock. Ale nechápu jakto, že jsem o tom nikdy neslyšel. Ja jakožto totalní pařan co si čte novinky everyday a neslyšel jsem o tomto? Já kterej si celý život přeju abych mohl pařit ps hry na pc a čekám až se stane zázrak a oni to portnou? Hlavne last of us,god of war,bloodborne a uncharted. Tomu nerozumím ...

No to je tak, že oni streamujou hry pro tebe. Takže jim to někde kde mají základnu s pcčkama jede a pokud máš dobrej internet tak si jakože pustíš stream od nich a můžeš hrát. Jestli si neslyšel nikdy o cloud gamingu