Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí HDD Verbatim - je výpis SMART v pohodě?

Ahoj všem, mám tento stařičký extrerní disk Verbatim, stále ho dost používám k připojení na TV, mám tam hromadu filmů, seriálů, fotek,atd..docela se bojím že ten disk jednou klekne a já o vše příjdu, přikládám foto z Crystal discu, moc se v tom nevyznám, poradí mi někdo jestli je ještě v pohodě nebo radši koupit nový? Moc díky.

Změna předmětu, původně: Externí HDD (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Připojovat střídavě disk mezi TV a PC je dost riziková činnost. Jednoho dne se nemusí podařit obsah načíst.

mám tam hromadu filmů, seriálů, fotek,atd..

To není moudré. Tedy za předpokladu, že ti na těch datech záleží. Pokud ano, pravidelně zálohuj na jiný disk.