Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell nejde zapnout, jak vyloučit desku, zdroj procesor

Dobrý den, moc prosím o pomoc někoho, kdo se vyzná v PC Dell.
Mám Precision T3600. Vždy, když jsem jej zasunul do zásuvky, tak se na okamžik roztočily ventilátory a poté se vše vypnulo a čekalo na zapnutí. Nyní po zapnutí zásuvky se roztočí ventilátor zdroje, procesoru, grafiky a běží stále. Na čelním panelu neproblikne žádná kontrolka a tlačítko zapínání nereaguje.
Neporadil by prosím někdo, jak vyloučit zdroj, desku a nebo procesor a jak postupovat dále. Bohužel zdroj je atypický, dá se vyjmout jako šuplík, takže z jiného PC asi nepřipojím...
Moc děkuji

Děkuji všem za reakce,

během zkoumání mě napadlo odpojedné disky připojit na jiný PC jen tak pro kontrolu..a neroztočil se systémový a ani datový..... Jen datový divně smrděl a deska elektoniky topila... po sudnání desky elektoniky nalezen odpálený brouček s osmi nožičkami... takže nyní je priorita sehnat stejné disky a přehodit elektoniky a doufat, že se rozjednou...

Těžko říci, zda to byla příčina nebo následek např. poruchy zdroje.
Zdroj se pokusím proměřit zítra a určitě se ještě ozvu..