Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pc se restartuje

Zdravím, pár dnů po tom co se mi nainstalovali nové aktualizace se mi občas z ničeho nic vyrestartuje pc, jaká to náhoda....nekdy to udělá třeba 2x za 5 minut, některy den se to nestane vůbec. Teplotama to asi nebude protože se restartuje i když na něm nic nedelam. Ještě jsem měl po aktualizaci tmavší obrazovku ale to se samo od sebe záhadně fixnulo, kamarád říkal že měl to samé. Btw používám w10.

Zbav sa poslednej záplaty alebo retroaktívne vráť bod obnovy pred aprílovou záplatou. Je nejaká zmršená.

Práve mám od nešťastného chlapca detto W10x64 1909 na stole, lebo mu nejako spomalene reštartoval a drhol systém. Po zbavení bloatware, okresaní systému a služieb síce desina ide ako raketa, ale napríklad po stiahnutí a spustení adwcleaner.exe, sa tento ako jediný exe nespustí, zostane hluchý, ticho bez činnosti na pozadí. Po opakovanom spustení tohoto exe z inej zložky s objaví skriptové okno s hláškou: 0xc000005. Normálne ale ide spustiť na tejto desine úplne všetko, aj veškeré *exe od tretích výrobcov. Akurát adwcleaner.exe, just, ani bohovi. Pomohol jedine bod obnovy spred poslednou malou záplatou z apríla.

S desinou sa hrajú vývojári na vysokej odbornej úrovni, ktorú predčí len a len opäť ich odbornosť.