Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem adaptér TL-WN822N - vypadává signál

Na doporučení kolegů zde v diskuzi jsem zakoupil wifi adaptér TL - WN 822N, ano příjem signálu je sice rychlejší ale nevím z jakého důvodu vypadne signál přibližně po jedné hodině někdy ještě dříve, připojení k internetu není k dispozici, někde jsem udělal asi chybu, adaptér jsem instaloval z přiloženého cd.
Když dám NB do režimu spánku a zavřuvíko tak po půl hodině otevřu víko a internet se nepřipojí musím vytáhnout kabel adaptétu z usb a znovu připojit a běží.
Restartujte adaptér wifi
Výchozí brána není dostupná - opraveno
a potom to zase chvilku běží.
V routeru jsem nic nenastavoval.

Změna předmětu, původně: adaptér TL - WN 822N (host)

Moc nechapu neco takoveho zapojeneho ve stolnim PC, ale uz vubec v notebooku, ktery ma jiste wifi vestavenou. Pokud jsi mel problem se silou signalu, tak jsi mel resit opacnou stranu, tj. "wifi router", respektive wifi pristupovy bod pro dobre pokryti mista wifi signalem.