Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RDP Windows 10 - chyba šifrování

Ahoj všem,

mám poslední dobou menší problém s RDP na Win 10, čas od času se mi zobrazí hláška viz příloha a odpojí mě to. Když se připojím, zase pracuju normálně dál. Připojuji se z různých PC a pokaždé na tom cílovém to samé. Poradí někdo?

Díky...

Spusť přes pravý klik na START Powershell jako správce a vlož nasledujici příkaz pro nastavení reg :

reg add "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System\CredSSP\Parameters" /f /v AllowEncryptionOracle /t REG_DWORD /d 2

(Jestli jde o problém s MSTSC / CredSSP, tak by to mohlo stacit)