Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HDD+SSD problem

Zdravim na SSD 128 GB samsung som nainstaloval win 10 vsetko slape jak ma, pripojil som nasledne HDD 1TB ale pri spusteni sa nedostanem ani do biosu ukazeo len uvodny screen,HDD je prazdne sformatovane, co by trebalo spravit dik za odpovede

Takže asi SATA... Do jakých portů to strkáš? Doufám, že ne do těch bílých. Narvat do modrých, v BIOSu vypnout IDE a přídavné dva SATA (bílé) /asi se odpojí celý dedikovaný řadič, nevím/ a mělo by to frčet. Manuál stahovat nebudu, mělo by to v něm být popsané.