Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč "je problém s titulky"? věta z recenze USB gadgetu

Zde jsem se dočetl o hybridu - USB wifi flashce. Docela zajímavý výstřelek, ale zarazila mě věta:

a jaký je stav baterie. Ta vydrží asi na čtyři hodiny provozu – například při přehrávání videa. Rychlost přenosu je dostatečná třeba i pro přehrávání filmu ve Full HD, problém je však s titulky. 2GB soubor jsme bezdrátově na flash disk ukládali i stahovali asi 13 minut, což odpovídá přenosové rychlosti okolo 2,6 MB/s

Proč?

Dál by mě zajímalo, tenhle druh zboží dá se ještě sehnat? Na zeleném skřetovy vymizel.

Tomu nějak nerozumím. Ono to nefunguje na souborové úrovni? Nebo to maskuje soubory určitých druhů? Nebo Filmy nejsou reprezentovány soubory ale jsou nějak streamovány? Omlouvám se, že to působní nepatřičně, ale s výrobkem ani softwarem nemám zkušenosti. Funguje to vůbec na nějakých protokolech, nebo jediné, s čím to funguje ,je android s aplikací?