Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Na 1TB HDD lze uložit cca 13GB

Dobrý den,
po reinstalaci windows na SSD disku a formátování HDD, mi nelze ukládat soubory na HHD nad 13GB kapacity disku. Systém vidí, že disk má 913GB, ale přesto při ukládání hlásí "není dostatek místa na disku". Soubory o velikosti <13GB lze ukládat bez problému.
Děkuji za rady a přeji pěkný den

jaký byl výchozí stav? Co znamená nad 13GB kapacity disku? do LBA oblasti nad 13GB nebo od 13GB zapsaných dat?
Zkoušel jsi jiný operační systém než stávající neznámy?
Nepoužíváš nějaký pseudoraid?
Hodilo by se výpis tabulky oddílů (screenshot diskmgmt.msc nebo stdout diskpart;lisk disk;list vol;list par;)

Pravděpodobně jsem to vyřešil, ale jelikož je to můj první SSD tak mě zkuste neukamenovat. Když potřebuju z SSD dostat 50GB jinam tak musím mít na něm volného min 50GB místa? Podle této logiky mi to totiž začalo fungovat.

Moc děkuji za váš čas a rady.

Na HDD jsem se snažil dát soubory s SSD... Kvůli formátování HDD jsem svoje zálohy(ze starého počítače) dal na SSD a kvůli zaplnění SSD téměř po okraj (13GB volného místa), již zmiňované zálohy nešli zkopírovat z SSD na HDD nového stroje. Zatím to považuju za uzavřené a až bude čas tak nastuduju problematiku SSD. Ještě jednou všem děkuji.

jak je stará základní deska nebo co je to za typ?
rozdělení 2.disku a formátování d: proběhlo ve správě disků, nebo jiným nástrojem?

edit: jak zmiňuješ, ten systémový ssd máš úplně plný, to není dobré. zkracuje to životnost ssd a brzdí ho to.
zdravé je nechávat tak 20% volného místa.