Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak stáhnout video z kissanime.nz?

Zdravím,

nevíte prosím, jak stáhnout video z kissanime.nz, konkrétně toto?

https://kissanime.nz/Anime/fate-kaleid-liner-prisma-illya-prisma-phantasm.48864/Movie?id=161145&s=oserver

Psali tam, že po registraci uvidím download link, ale ani s registrací ho nikde nevidím a to jsem zkusil několik prohlížečů, jestli to není třeba tím, ale není vidět v žádném.

Existuje nějaký jiný způsob? Zkoušel jsem různé doplňky do prohlížeče - downloadery, ale ani se spuštěným videem ho nerozpoznají.

Děkuji za případnou radu.

Řešení:

Díky moc, funguje! :-)

Tenhle doplněk (respektive asi spíš program, protože jen doplněk do prohlížeče mi nefungoval, musel jsem stáhnout celý program ze Slunečnice) jsem neznal, ale jako jediný funguje.

Je to sice trial, ale pokud bude fungovat takhle dál, tak si ho rád koupím.

Díky šéfe a přeji hodně štěstí! :-)