Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fixační barva na pojištění šroubu chladiče

Zdar,

ono se to může zdát nadpisem na kutilskou, ale je to problém spíš počítačový.

Mám na procesoru (i7-6700) nasazen SilentiumPC Fera chladič. Problém je v tom, že chladič je přišroubován a šrouby při převozu nedrží a začnou se povolovat. Prostě, jak jede PC v kufru na kolečkách, tak fakt stačí málo a šrouby chladiče povolí. Nemám v tom PC nic nějak spešl zajištěné, ale všechno ostatní drží pevně, jen ten chladič se povoluje.

Takže bych to potřeboval nějak zajistit ty šrouby.

Prodávají se na to nějaká fixační lepidla a barvy, pak jsem četl nějaké rady, že tam stačí kápnout lak na nehty nebo chemoprén a že to k zajištění stačí.

Co byste doporučili? A otázka je i na to, jestli nemůže vadit teplota, když se chladič zahřívá, tak to teplo se musí asi přenášet i k těm šroubům ne?

(Ideálně, kdyby to šlo koupit v OBI, kam budu mít tak jako tak v týdnu cestu.)

Předem dík.

Zrovna u tebe bych si tipnul, že převozy počítačů na LAN party jsi zažil... Nevim no, počítače se převážely dost ale nepamatuju si, že by někomu odešel disk. Jo, povolený šroubky byly, řešilo se to tak, že se to dotáhlo na krev a bylo po problému.

Ten obuvnickej chemopren mam doma. Fakt to mam prubnout?

Chtel jsem to co radil CalebCox, modry lepidlo na srouby, jenze v OBI ho maji za 300Kč a v modelarskych kramech, ktere ted momentalne nejsou k dispozici ho bezne maji okolo 150 Kc. Tudiz je jasny, ze to v OBI kupovat nebudu. :-/