Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook problém - využíva procesor na 100%

Zdravím, ide vám Facebook? Ja vždy keď naň idem, tak mi začne využívať procesor na 100% a kompletne sa mi sekne celá stránka. Iné stránky mi idú v poriadku. Problém sa začal prejavovať pred chvíľou. Skúšal som prejsť PC Windows Defender-om, aj CCleaner-om. Nič nepomáha. Aj som vyčistil cookies, históriu, všetko a nič. Skúsil som potom Microsoft Edge, a tam ide v poriadku. Aj som prešiel PC antivirom (Windows Defender) a žiadne vírusy ani nič podobné nenašiel.

Změna předmětu, původně: Facebook problém (host)

ccleaner si navzájem doporučují jen lamy, ničemu nepomáhá, jen ti vyčistí temp soubory na disku. odinstalovat.
defender je dobrý na nejběžnější nákazu z posledních týdnů.
ale spyware doplňky chrome neumí léčit žádný z takzvaných antivirů.

léčení začínám odinstalací pochybných pitomostí, skenem v adwcleaner.
k tomu kontrolou v ms autoruns a ms process explorer (windows mají podobné nástroje, jen nepoužitelně udělané).

Všetko je v poriadku. Nenašlo to v PC žiadny vírus ani nič podobné. Skúsil som teda stiahnuť Operu a nechal som FB spustený dlhšie aj na Opere, aj na Microsoft Edge. Vo všetkých prehliadačoch je ten istý problém. Čo sa mi ale podarilo zistiť je to, že vždy keď začnem scrollovať FB tak sa začne chovať divne -> zasekne celý prehliadač. Takže podľa mňa niekto umiestnil do nejakého príspevku vírus, a vždy keď na ten príspevok "natrafím", tak sa mi zasekne celý prehliadač. 100% Procesoru mi využíva práve prehliadač. Iné stránky fungujú bez problémov. PC som niekoľkokrát čistil, skúsil som aj programy, ktoré ste mi poslali, a taktiež všetko OK.

Čiže toto je môj názor: Niekto uverejnil "zavírovaný" príspevok na FB. Mám podozrenie, že sa jedná o tento príspevok -> https://ctrlv.sk/pxn1 pretože vždy, keď naň natrafím, tak sa mi zaseká celý prehliadač. A keď sa mi tento príspevok v "aktuálnych novinkách" nezobrazuje, tak ide FB normálne.