Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook mi nejde spravne zapnout

Prosím o radu, včera jsem doinstalovala hru do pc a hned potom notebook vypla. Když jsem ho dnes zapla, prvně se začne načítat. Pak ale napíše, že se vyskytla chyba na disku a oprava může trvat i hodinu... Měla jsem to zaple celý den. Buď obrazovka zcernala úplně nebo jede furt stejně... Načítá... A teď už jen načítá bez toho nápisu. Na nic nereaguje... Díky

Ty jsi stastnej clovek. Mas pouze vadnej disk, coz lze snadno opravit vymenou disku.
Ocekavej cenu cca 1200-2000kc za novy disk a az 1000kc za praci (zaloha dat, instalace disku, instalace Windows). Tvuj kamarad znaly IT udela praci levneji. Autorizovany servis muze naopak dat prirazku za servisovani znackoveho zarizeni.