Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Schválení Herní Pc Sestavy

Dobrý den, prosím o radu skládám Herní Pc a chci se zeptat jesli mám neco zmenit.
Chci vylozene Pc na hry a chci hrát pokud mozno s maximalnimi detaily na ultra. dekuji :)

Grafika:
MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X

Ram:
HyperX Predator DDR4 16GB (Kit 2x8GB) 3200MHz CL16 DIMM 1.35V, černý chladič

Pevný disk:
WD Blue 2TB WD20EZRZ

Chladič:
SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2

Základni deska:
MSI Z390-A PRO

Zdroj:
Seasonic FOCUS GX-650

Procesor:
AMD RYZEN 7 3800X

SSD disk:
Samsung SSD 970 EVO PLUS 1TB MZ-V7S1T0BW

Case:
Fractal Design Meshify S2 Tempered Glass Black

Není to špatné a na desku, s tou to dohromady nepojede.
Pokud chceš mít to nej (PCIE verze 4.0) a nevadí vrtule na desce -potenciálně byla vždy problematická - potom hledej s čipsetem AMD X570
Pokud raději bez vrtule a PCIE 3 považuješ za dostatečnou pak B 450 je nejčastější volba.

chladič bych na tento procesor volil spíš Scythe SCMG-5100 Mugen 5, rev.B zvlášť pokud to chceš zkusit přetaktovat.

k X570 bych určitě hodně zvažoval ADATA XPG GAMMIX S50 1TB SSD, stojí skoro stejně, je rychlejší a životnost má psanou 3x vyšší.